Dokonalé obočí s Wunder2

 Jak jste si už jistě všimli - připravili jsme pro Vás novou značku Wunder2. Konkrétně se jedná o revoluční a naprosto unikátní gely na obočí WunderBrow!

 

Než se pustíme do popisu produktu a jeho použití, řekneme si tu pár klíčových informací o značce jako takové. Wunder2 Cosmetics má své kořeny v Londýně a Miami. Patří do skupiny KF Beauty. Wunder2 slibuje, že díky jejich produktům v sobě probudíte Vaše krásnější já. Produkty jsou jednoduché na použití a vždy jsou v něčem jiné, originální a inovativní. Také se vyznačují velmi vysokou kvalitou. Wunder2 miluje celý svět - od celebrit po běžné spotřebitele. Třešničkou na dortu je cruelty-free certifikace od Leaping Bunny Programu. Navíc ani jeden z jejich produktů neobsahuje parabeny.

Tajemství stojící za jejich jedinečnými produkty stojí v neotřelé technologii jejich výroby. Chtějí se odlišit od většiny kosmetických společností, které točí dokola stále ty samé nápady a přístupy k vytvoření nové kosmetiky. Wunder2 vyrábí produkty za použití revolučních technologií, které je činí dlouhotrvajícími a super-efektivními.

 

V Bunny Care v tuto chvíli můžete najít jejich absolutní best-seller, čímž jsou gely na obočí WunderBrow. Na výběr máte ze 4 odstínů - Blonde, Auburn, Brunette a Black/Brown. Už teď Vám můžeme prozradit, že se brzy můžete těšit na další produkty. 

wunder2_wunderbrow_swatch_all

 

WunderBrow je vytvořen za pomocí Permafix Technology.

Asi Vás rovnou napadne otázka: Co to ale znamená?

Permafix Technology byla vytvořena tak, aby uzamkla barevné pigmenty a fibers (jemné štětinky) do pokožky. Až po dobu 3 dnů zajistí, aby se gel WunderBrow neodlupoval, nevyblednul nebo se nerozmazal. Gel na obočí je tudíž semipermanentní a voděodolný.

To může vyvolat další otázku: Nebude to na obličeji působit nepříjemně?

Odpověď zní: Rozhodně ne! 

I přes jeho dlouhotrvající účinek WunderBrow na obličeji ani nepocítíte! 

 

Informace o produktech jsou sice fajn, ale nejlepší je si vše vyzkoušet na vlastní kůži.

Nyní se tedy vrhneme na jeho aplikaci, kterou Vás s radostí provedu ♥

 

Jelikož mám světle plavé vlasy, vybrala jsem si odstín Blonde. Na fotce můžete vidět jak vypadá barva a štěteček. Pro nanesení můžete použít buď zmíněný štěteček, nebo pro větší preciznost WunderBrow naneste na zkosený malý štětec na obočí. Tuto techniku jsem zvolila já. Jelikož umím být celkem nešikovná, zkosený štětec mi poskytne lepší kontrolu nad aplikací gelu. 

 

wunder2_wunderbrow_blonde

 

Před samotným nanesením se ujistěte, že máte obočí zcela odlíčené, čisté a suché. Poté ho přiloženým kartáčkem pročešte směřem nahoru.

 

wunder2_wunderbrow_priprava_aplikace

 

A teď přichází nejdůležitější část. Čímž je samozřejmě samotná aplikace gelu na obočí. Jeho konzistence je úplně “akorát”. Není ani moc hustý, aby se s ním hůře pracovalo. Ani moc tekutý, abyste se museli bát, že bude stékat. Dejte si s vyplněním svého obočí práci a nespěchejte. Ač je aplikace extrémně jednoduchá (nezabere déle než 3 minuty), nezapomeňte, že jakmile gel zashne, tak už na svém místě zůstane. Až budete mít obočí hotové, ještě jednou ho pročešte kartáčkem a případně dotvarujte do požadovaného tvaru.

 

wunder2_wunderbrow_aplikace

 

Tradáá! Na 3 dny máte s obočím vystaráno! Dokud nepoužijete odličovač na olejové bázi, WunderBrow se ani nehne. Nicméně pro jeho odlíčení u nás najdete i olejový odličovač WunderCleanse. Ten byl speciálně vytvořen pro šetrné a kompletní odlíčení gelů na obočí WunderBrow.

 

Už si běžíte pořídit svůj vlastní WunderBrow? My v Bunny Care už nepoužíváme nic jiného!

 

Poznámka: Tento blog slouží pouze pro zábavní účely. Obsahuje jenom doporučení jak se namalovat nebo jak s produkty zacházet. Pamatujte si, že make-up nemá lidi svazovat. Je tu hlavně pro zábavu a pro možnost jedince se kreativně vyjádřit :)