Dramatické líčení s L.A. Colors

 

V tomto článku bychom Vás rády seznámily se značkou L.A. Colors.

Tato značka je cruelty-free. Pro podrobnější přehled nakoukněte k jednotlivým produktům v našem e-shopu.

 

Na začátek bych ráda zmínila, že jsem si vypomohla některými produkty od značky City Color, o kterých se můžete dozvědět více v předchozím článku.

Plus řasenka, štětce a černý stín byly mé vlastní.

 

Tak jdeme na to! Jako podkladovou bázi pod make-up jsem použila oblíbený City Color Holo Primer. Pomocí štětce jsem nanesla L.A. Colors Truly Matte Foundation v odstínu Natural. Make-up má polohustou texturu a snadno se roztírá. Poskytuje střední krytí, ale je snadno vrstvitelný, takže si přijdou na své i dámy vyžadující krytí vysoké. Skvělé na něm je, že se neusazuje v linkách ani vráskách a i přes své vyšší krycí schopnosti nemáte pocit těžké či namalované pleti. Jako korektor na tmavé kruhy pod očima i na nedokonalosti jsem použila L.A. Colors Pro Concealer v odstínu Nude. Velmi dobře se s ním pracuje, lehce se roztírá a dokonale splyne s make-upem. Poslouží i jako dobrá podkladová báze pod oční stíny. Celý make-up jsem zafixovala L.A. Colors Translucent Powderem. Balení obsahuje zrcátko a aplikační houbičku, takže bude skvělým parťákem do kabelky. Nezanechává na pleti žádný bílý film, je skutečně neviditelný.

upr1

Pro úpravu obočí jsem skočila opět po City Color Duo Brow Pencil. Pokud Vás zajímají detaily aplikace, neváhejte a podívejte se na předchozí článek. Dnes jsem se rozhodla pro trochu dramatický look. Sáhla jsem tedy po L.A. Colors 16 Eyeshadow Palette Sweet! v odstínu Playful. Jak jsem zmínila, jako podkladovou bázi jsem použila korektor, který jsem poté zafixovala lehce broskvovým stínem (1.). Dále jsem na celé víčko nanesla pudrově-růžový odstín (2.) a tmavě vínovo-fialový do ohybu víčka (3.). Práce s nejtmavším stínem vyžadovala trochu více trpělivosti, což je u takto tmavých barev vcelku běžné. Nicméně jde navrstvit do požadované sytosti. Do vnějšího koutku oka jsem ještě vklepala trochu černého stínu. Nakonec jsem čistým štětcem rozetřela stíny do ztracena, abych zjemnila nevzhledné ostré okraje. Vrcholem celého looku byl ale L.A. Colors Iced Pigment Powder v odstínu Luster. Přiznávám se, že jsem se na aplikaci moc netěšila, jelikož jsem měla make-up už hotový a mnoho pigmentů při aplikaci opadává na tvář. To jsem se ale velmi spletla! S tímto sypkým pigmentem se toho rozhodně bát nemusíte! Při aplikaci se nesype, je vysoce pigmentovaný a nejlépe se nanáší nějakým placatým pevnějším štětečkem (např. Spectrum A18). Můžete ho ale nanášet i prstem. Jak to komu vyhovuje :)

Nakonec jsem vnitřní koutek oka ještě rozjasnila stříbrným třpytivým stínem ze stejné paletky (4.).

upr2

upr3

Na dokončení tohoto looku jsem použila L.A. Colors Blush&Highlight Palette So Cheeky v odstínu Sweet&Sassy. První odstín jsem aplikovala jako bronzer a na tvářenku jsem smíchala dvě prostřední barvy. Tato paletka není moc pigmentovaná, ale opět dobře vrstvitelná, tak se nemusíte bát. Jako rozjasňovač jsem se rozhodla použít lehce zbarvený champagne odstín z oční paletky. Použila jsem opravdu jenom trošku na lícní kosti. Oční make-up je už tak dost výrazný a nechtěla jsem od něj odpoutat pozornost.

Dramatické oční líčení vypadá nejlépe s „nahými“ rty. Jako milovnice rtěnek jsem si ji však nemohla odpustit. Zvolila jsem L.A. Colors Matte Liquid Lipcolor v odstínu Sultry. Tato rtěnka je opravdu hodně tekutá a dlouho zasychá, nicméně vydrží na rtech po celý den!

Malý trik - pokud se Vám nechce dlouho čekat, než rtěnka zaschne, zkuste ji do rtů lehce vklepat prstem a poprašte translucent powderem. Tím i prodloužíte její výdrž.

Také je dobré si před aplikací tekuté rtěnky udělat peeling rtů.

upr4

 

Ideální vzhled na večer!

 

Poznámka: Tento blog slouží pouze pro zábavní účely. Obsahuje jenom doporučení jak se namalovat nebo jak s produkty zacházet. Pamatujte si, že make-up nemá lidi svazovat. Je tu hlavně pro zábavu a pro možnost jedince se kreativně vyjádřit :)