Letní líčení se City Color

 Dnes bychom Vás rády seznámily se značkou City Color.

Tato značka je cruelty-free a mnoho produktů má i veganských. Pro podrobnější přehled nakoukněte k jednotlivým produktům v našem e-shopu.

 

Na úvod bych chtěla zmínit, že jsem si vypomohla některými produkty od značky L.A. Colors, o kterých se dozvíte více v dalším čísle ⇒ STAY TUNED!

Plus řasenka, štětce a rtěnka byly mé vlastní.

DSC03656

Teď se konečně můžeme vrhnout na to, jak docílit svěžího letního looku! Jako první krok jsem použila podkladovou bázi City Color Holo Primer. Obsahuje jemné mikrotřpytky, nelepí a skvěle připraví pleť na make-up. Make-up, korektor a pudr jsou od L.A. Colors. Pokud se chcete dozvědět více, zamiřte na další článek.

Poté následovala úprava obočí s pomocí City Color Duo Brow Pencil v odstínu Dark Brown. Zde doporučuji mít opravdu „lehkou ruku“ a na tužku moc netlačit, jelikož je velmi měkká a vysoce pigmentovaná. Šikovným kartáčkem na druhém konci tužky pročešte obočí, docílíte s ním přirozeného vzhledu. Dámy toužící po lepší fixaci - pročešte obočí gelem City Color Clear Lock Brow Gel.

upravená 2

Co se týká líčení očí, tento vzhled je opravdu snadný a zvládne ho každá z Vás! Na celé víčko naneste City Color Rose Gold Mousse. Tento multifunkční produkt lze použít ještě jako rozjasňovač i jako lip topper. Díky jeho pěnové textuře je nejlepší nanášet ho pomocí prstu nebo houbičky. Štětci bych se v tomto případě raději vyhnula obloukem, ale samozřejmě záleží na Vaší preferenci.

Malý trik - víčko lehce (opravdu velmi lehce!) poprašte translucent pudrem. Pokud jste stejně jako já majitelkou mastnějších očních víček, tento krok zabrání stínu usadit se v očních linkách a záhybech.

Do koutku oka jsem pro ještě větší záři a jas vklepala trochu City Color Shimmer Highlight v odstínu Pearl White. Od tohoto produktu nečekejte vysokou pigmentaci. Jsou to spíše třpytky v krémové formě, které rozjasní jakoukoli partii obličeje. Look jsem dokončila tekutou oční linkou City Color Extreme Bold Eyeliner. Má sytou černou barvu a nerozpíjí se. Štěteček se snadno ohýbá, takže opět moc netlačte.

upravená 3

A jak dokončit tento vzhled? Samozřejmě by to nešlo bez bronzeru, tvářenky a rozjasňovače. Osobně jsem si velice oblíbila City Color Glow Duo. Pudrovou část naneste jako bronzer. Vykouzlí krásný saténový finiš, se kterým si budete připadat jako řecká bohyně. Líčka jemně zabarvíte se City Color Matte Blush. Já jsem použila odstín Blossom. Pozor! je velmi pigmentovaná, takže stačí jen nepatrné množství produktu a štětec před nanášením pořádně oklepejte. Nicméně aplikace je dokonalá a rovnoměrná. Jako „grande finale“ jsem na lícní kosti a střed rtů nanesla krémovou část z Glow Duo. Opět kvůli jeho textuře použijte prsty nebo aplikační houbičku. Vydrží na tváři po celý den! I na konci večera bude vypadat dokonale, neshlukuje se ve třpytivý flek a skvěle se nanáší i na už zapudrovanou tvář, což není vlastnost, kterou by se mohla chlubit většina krémových nebo tekutých rozjasňovačů!

Jako třešničku na dortu jsem vršek pudrově-růžové rtěnky natřela City Color Hi-Shimmer Lip Topperem v odstínu Iridescent Pink. Obsahuje růžovo-modro-stříbrné třpytky, zaschne na rtech jako tekutá rtěnka, ale nevysušuje.

DSC03732

 

Ideální vzhled na léto nebo k moři!

 

Poznámka: Tento blog slouží pouze pro zábavní účely. Obsahuje jenom doporučení, jak se namalovat nebo jak s produkty zacházet. Pamatujte si, že make-up nemá lidi svazovat. Je tu hlavně pro zábavu a pro možnost jedince se kreativně vyjádřit :)