Organická péče Green People

 

Dnes bychom Vás rády seznámily s organickou značkou Green People!

 

39777326_179095866226070_4780354812979970048_o

 

Green People je přírodní a organická značka pečující i dekorativní kosmetiky. Pochází z Velké Británie, kde patří mezi nejoblíbenější péči vůbec. Green People vznikla roku 1997 a hned od svého počátku je cruelty-free. Také se pyšní řadou certifikací – jako jedna z prvních značek získala certifikaci od Soil Association, Organic Food Federation a EcoCert. Samozřejmě nechybí ani cruelty-free certifikace od PETA a mnoho dalších. Navíc se zaměřují i na charitativní činnost a 10% z výdělku jde na různé jimi podporované organizace. Dnes značka nabízí kompletní sortiment vysoce kvalitní dekorativní a především pečující kosmetiky pro celou rodinu.

 

A čím je jejich kosmetika tak výjimečná?

 

Žádný produkt ani jejich ingredience nikdy nebyly testovány na zvířatech. Všechny obsahují až 99% aktivních přírodních a organických složek. Ty nejkvalitnější rostliny a byliny hledají po celém světě a následně je zpracovávají v Anglii nebo ve Skandinávii. Většina z nich je fairly-traded. Drtivá většina jejich sortimentu má i veganskou certifikaci a 100% recyklovatelné obaly. Všechny produkty jsou bezpečné i pro jedince, kteří trpí ekzémy a lupenkou! Díky tomu, že neobsahují alkohol, SLS a další dráždivé prvky, jsou skutečně vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Jsme velice rády, že jsme se staly oficiálním partnerem Green People pro Českou republiku. Už nyní u nás najdete péči o pleť, šampony a kondicionéry, deodoranty, zubní pasty i péči pro Vaše nejmenší. Do budoucna budeme škálu produktů samozřejmě rozšiřovat.

Podrobnější popisky a jejich charakteristiku si necháme do dalších speciálních článků → STAY TUNED! Zatím naší nabídku můžete prozkoumat zde.

 

S kvalitními produkty značky Green People bude Vaše pokožka jako znovuzrozená. Tak neváhejte a vydejte se cestou šetrné organické péče Green People!