Trápí vás citlivá pokožka? Zkuste produkty bez parfemace!

parfemace_v_kosmetice

Vonné složky se do kosmetiky přidávají hlavně proto, aby pěkně voněla a byla pro nás atraktivnější. Nicméně parfemace, obsažená především v produktech péče o pleť, může u citlivé pokožky ztropit pěknou neplechu. Může způsobit nejen dermatitidu, ale i bolesti hlavy, migrény a dýchací obtíže. 

Jak se těmto nepříjemným projevům vyhnout? Mnoho lidí, alergických na syntetické vůně, používá přírodní kosmetiku ovoněnou esenciálními oleji. Avšak i tyto přírodní oleje mohou způsobit nepříjemné kožní reakce, obzvlášť u extrémně citlivé pokožky. V tomto případě je nejlepší zvolit kosmetiku bez parfemace. Ať už se tedy parfemaci v kosmetice vyhýbáte z preventivních důvodů nebo cíleně, jistě by vaší pozornosti neměla uniknout řada “scent-free” produktů pečující kosmetiky od Green People!

 

Green People vyrábí každý produkt s ohledem na citlivou pokožku a možné alergické reakce, které může kosmetika vyvolat. Veškeré produkty jsou vhodné dokonce i pro jedince trpící ekzémy, lupenkou či dermatitidou. V jejich produktech bez parfemace najdete kombinaci klinicky schválených rostlinných přísad, které společně vytváří intenzivní hydratační komplex vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku. Navíc při výrobě nepoužívají ani žádné esenciální oleje. Naproti tomu jsou jejich produkty bohaté na aktivní přírodní látky, jež zajistí obnovu a ochranu přirozené kožní bariéry. Výsledkem je zdravá, jemná a zářivá pokožka.

 

Produkty péče o pleť jsou obohaceny o zklidňující a vyživující bambucké máslo, avokádo a pupalku. Byly vyvinuty speciálně pro lidi s ultra-citlivou pokožkou, kteří potřebují, aby jejich kosmetika neobsahovala esenciální oleje nebo umělou parfemaci. Díky těm nejšetrnějším ingrediencím vám pomohou obnovit přirozenou hydrataci pokožky. 

Každý s citlivou kůží ví, jaký efekt mohou mít škodlivé chemikálie. Green People nepoužívá žádné složky, které mohou vyvolat jakékoliv dráždivé účinky! Vyhýbá se sulfátům, vysušujícímu alkoholu, parabenům a dalším podobným látkám.

Suchá, podrážděná či citlivá pokožka je většinou spojená s nízkou hladinou squalenu, což je přirozená složka pokožky poskytující její výživu a hydrataci. Squalene je tedy obsažen ve všech produktech, které jsou zárukou hebké a zdravé pleti. Spolu s olivovým olejem a estery z jojoby zajistí hydrataci na více jak 8 hodin. 

 

Co se týká péče o vlasy, existuje mnoho důvodů, proč trpíte na svědivou pokožku hlavy. Může za tím stát hormonální nerovnováha, zdravotní problémy a lupy. Nebo je to jednoduše tím, že většina běžných vlasových přípravků obsahuje dráždivé složky.

V šamponech a kondicionérech řady Scent-free nenajdete žádnou parfemaci, esenciální oleje, vysušující sulfáty ani parabeny. Obsahují zelený čaj a výtažek z ananasu, kteří společně dodají vlasům sílu, lesk a zbaví vás lupů. Ale hlavně díky organickému aloe vera krásně zklidňují citlivou pokožku hlavy!Vyzkoušejte produkty bez parfemace organické značky Green People! Vaše citlivá pokožka vám poděkuje :)