Vánoční inspirace

Stále přemýšlíte o vánočních dárcích pro své blízké? Přinášíme Vám výběr toho nejlepšího, co můžete pořídít na našem e-shopu!

 

V péči o pleť nešlápnete vedle s přírodní britskou značkou Green People. V Bunny Care najdete jejich nejlepší kousky jako čističe pleti, pleťové krémy, masky, séra a oleje a mnoho dalšího. Všechny produkty mají vysoce šetrné složení a mohou je používat i jedinci se sklony k ekzémům a lupénce. Green People netestuje na zvířatech, převážná většina sortimentu neobsahuje živočišné složky a při výrobě používá jen ty nejkvalitnější přírodní ingredience.

green-people-vyber

 

Další skvělou značkou pečující kosmetiky je Optiat. Optiat představuje udržitelnou krásu - zpracovávají produkty, které by jinak byly zbytečně vyhozeny. Jejími předními taháky jsou kávové peelingy a konopné masky. Samozřejmě netestují na zvířatech, nepracují se živočišnými složkami a vše ručně vyrábějí v Anglii. S Optiat uděláte dobře tělu i planetě.

optiat-vyber

 

Naším černým koněm v péči pro muže je americká značka Jack Black. Jack Black se vyznačuje svou jedinečností a mnohofunkčními produkty. Při výrobě používají jen ty nejkvalitnější certifikované organické produkty, netestují na zvířatech a drtivá většina produktů neobsahuje živočišné produkty. Navíc mají 100% recyklovatelné obaly. V Bunny Care máme široký sortiment produktů péče pro vousy, holící pěny, péči o obličej i tělo, unikátní parfémy i skvělé a výhodné cestovní sady.

jack-black-vyber

 

A nakonec nesmí chybět výběr kvalitní dekorativní kosmetiky. Jaká žena by neměla ráda dobrý make-up? Nakoupíte u nás jak kvalitní a přesto dostupnou kosmetiku značek City Color a L.A. Colors, tak i luxusnější produkty od OFRA, Spectrum a Wunder2. Vše je samozřejmě netestované na zvířatech. U OFRA oceníte jejich oslňující rozjasňovače, tvářenky, oční stíny i tekuté rtěnky. S Wunder2 a jejich dlouhotrvajícími gely na obočí WunderBrow a třpytkami Glitter Gelly probudíte své krásnější já. A štětce od Spectrum Vám zase pomohou se snadnou aplikací.

make-up-vyber

 

Tak už jste se rozhodli, jaký dárek pořídíte pro své blízké? U nás v Bunny Care máme jasno. Řekněte s námi ANO šetrné a kvalitní kosmetice netestované na zvířatech. Užijme si společně krásné Vánoce bez výčitek ♥