O nás

Vítáme Vás v Bunny Care!

 

Ale ptáte se, kdo Vás vlastně vítá?

 

Jsme sestry - Eva a Petra - od narození nerozlučná dvojka. Ke společnému projektu nás přivedl náš skvělý vztah, a proto také touha pracovat společně. Dělat spolu něco, co nás bude nejen bavit ale i naplňovat.

Chvíli nám dalo přemýšlení zabrat. Co by to vlastně mělo být? Jedna z nás je vystudovaná podnikatelka, druhá je politoložka se zájmem o Latinskou Ameriku. Vypadalo to už beznadějně, ale najednou to přislo! Evča jako blázen do kosmetiky; Péťa rozená manažerka. To už zní přeci jen lépe. A protože nás nadchl nápad spojit obě vášně dohromady, neváhaly jsme a vznikl náš e-shop Bunny Care.

Jak už z názvu vyplývá - milujeme zvířata všeho druhu. Nemusí jim být přeci ubližováno kvůli naší kráse. Právě proto jsme se zaměřily především na cruelty-free a veganskou kosmetiku. Netestovanou na zvířatech a neobsahující živočišné složky.

Skrze náš e-eshop bychom Vám tedy chtěly nabízet kosmetiku, která není testována na zvířatech a je animal-friendly ve všech směrech. Naleznete u nás i spoustu kousků veganské, přírodní a organické kosmetiky. Bezesporu si všichni zasloužíme dávat našemu tělu jen to nejlepší, co můžeme. Představíme Vám nové značky, o kterých jste doposud nemuseli slyšet a prostřednictvím našeho Bunny blogu Vám je také náležitě představíme. V rámci Bunny blogu budete moci pravidelně sledovat rady, tipy a triky na líčení všeho druhu, nebo jak určitý produkt správně použít.

Bunny Care zahrnuje různorodý sortiment produktů od dekorativní po pečující kosmetiku. Na své si zde přijdou i muži a Vaši nejmenší. Nezapomněly jsme na nikoho. U nás objevíte zkrátka všechno, co pro své tělo a krásu budete potřebovat.

Pojďte s námi odhalit kouzlo etické a zodpovědné kosmetiky. Nebudete chtít už žádnou jinou.

 

Váš Bunny Team ♥