OFRA - Pleťový krém na nedokonalosti BLEMISH TREATMENT CREAM

223
Neohodnoceno

Pleťový krém proti nedokonalostem Blemish Treatment Cream je ideální pro problematickou a aknózní pleť.

60ml


  • (2 ks) Skladem
859 Kč
Kategorie: OFRA
 

Blemish Treatment Cream zatočí s problematickou a aknózní pletí, ale také s nedokonalostmi vyvolanými hormonálními výkyvy. Lze ho použít i jako lokální léčbu jednotlivých pupínků a nedokonalostí. Výsledky lze vidět již pár hodin po použití. Produkt můžete použít i jako podklad pod make-up.

Krém obsahuje Benzoyl Peroxide, jež je známý svými antibakteriálními účinky s okamžitými výsledky. Zvyšuje obnovu pleti, čistí póry a redukuje počet bakterií.

 

Použití: Aplikujte malé množství na postižené místo ráno i večer. Krém můžete použít buď na jednotlivé pupínky nebo na celý obličej i krk (lidí trpící akné ho mohou použít na všechny zasažené oblasti jako např. hruď nebo záda). Vyhněte se okolí očí. Po vyléčení přestaňte krém používat.

Pro rychlejší účinek je doporučeno používat krém společně s maskou Blemish Treatment Mask. Také se ujistěte, že pleť pravidelně ráno a večer odličujete a ošetřujete oblíbeným čistícím gelem.

 

OFRA ve svých produktech nepoužívá žádné živočišné složky - je vegan.

 

 

Složení: Deionized Water, Sorbitol, Dimethicone, Cetyl Palmitate, Benzoyl Peroxide, Aloe Vera Powder, Carbomer, Sodium Hydroxide, Imidazolidinil Urea, Rosmarin Oil, Lactic Acid, Salicylic Acid (BHA), Phenoxyethanol.

Obsah: 60ml