Vrácení zboží

Reklamace zboží

 

Pokud máte pocit, že se zbožím není něco v pořádku nebo vykazuje vadu, napište nám prosím na hello@bunnycare.cz. Dané zboží společně s fakturou (dokladem o koupi) a zdůvodněním reklamace zašlete na:

 

Bunny Care s.r.o.

Gruzínská 426

503 41 Hradec Králové

 

Ze zákona máme 30 denní lhůtu na vyřízení reklamace od termínu jejího přijetí. Nicméně jakmile reklamované zboží přijmeme, okamžitě obdržíte potvrzovací e-mail a my se to budeme snažit vyřídit, jak nejrychleji bude možné.

V případě, že zboží nepůjde vyměnit, vrátíme Vám obratem peníze na Váš bankovní účet.

 

 

Vrácení zboží

 

Pokud nejste se zbožím z nějakého důvodu spokojeni, můžete ho ze zákona do 14 dnů vrátit bez udání důvodů. Před vrácením pouze vyplňte tento formulář

Vyplněné odstoupení od kupní smlouvy, fakturu a zboží, které si přejete vrátit, zašlete prosím na adresu:

 

Bunny Care s.r.o.

Gruzínská 426

503 41 Hradec Králové

 

V tuto chvíli není možné vrátit nám zboží osobně a veškeré náklady spojené s jeho navrácením hradí zákazník. Když bude vše v pořádku, vrátíme Vám peníze na bankovní účet do 14 dnů.

Zboží lze vrátit pouze v původním neporušeném stavu a obalu. Nesmí projevovat známky použití. Z hygienických důvodů nelze vrátit produkty již použité či vyndané z obalu - to platí u veškerého zboží na našem e-shopu. Dále není možné vrátit zboží z důvodu nevyhovující konzistence, barvy a vůně, jelikož jste produkt již otevřeli a mohlo dojít ke kontaminaci.

Prosíme, aby bylo zboží řádně zabalené. Pokud dojde během přepravy k jeho poškození, budeme muset část z jeho ceny odečíst.

Při převzetí zboží z naší strany Vám okamžitě pošleme potvrzující e-mail. Opět máme ze zákona 30 dní na vyřízení reklamace. Nicméně budeme se snažit vyřídit ji, jak nejrychleji to bude možné.

Když nebudeme moct z nějakého důvodu zboží vyměnit, vrátíme Vám peníze obratem na bankovní účet.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení